شرکت وارداتی بازرگانی کرچ نوین , وارد کننده انواع اندازه گیری دقیق رطوبت و حرارت و میزان نور – میزان اکسیژن  و دی اکسید کربن
محیط آماده ارائه به همکاران سراسر کشور می باشد .کلیه اجناس با نازلترین قیمت و ارسال رایگان به سراسر کشور می باشد .
شرکت کرچ نوین , شرکت سازنده دستگاه های جوجه کشی و پرکن طی چند دهه تجربه بر آن است که بهترین کیفیت و بهترین قیمت را در اختیار مشتریان قرار دهد این شرکت در زمینه دستگاه های جوجه کشی فعالیت های عظیمی کرده است بیشتر قطعات که در این دستگاه ها مونتاژ می شوند ساخت آلمان بوده و طول عمر بسیاری دارا بوده است . تمامی شانه های لازم برای جوجه کشی از کبک ، بلدرچین ، طاووس ، قرقاول ، بوقلمون ، غاز و اردک مرغ تاج دار و مرغ محلی و انواع تخم های دیگر موجود بوده و طی در خواست مشتری در اختیارش قرار می گیرد . این ماشین جوجه گیری توانای جوجه سازی از تمام تخم پرنده گان و ماکیان از جمله تخم بلدرچین، مرغ ، بوقلمون ، قرقاول ، کبک ، غاز ، اردک ، لاک پشت و … را دارا می باشد . برداشت این دستگاه به صورت میانگین برابر ۸۰ در صد می باشد مشتریانی هم موجود بوده اند که راندمان در آوری بسیار بالای داشته اند که به ۹۵ در صد هم می رسد.بیشتر این در آوری ها بستگی به تخم و طول سن آن دارد بهترین در آوری در تخم های ۷ روزه به پایین است.
دستگاه های جوجه کشی کرچ در شرایط قطعی برق توانایی کارکردن تا ۳۰ ساعت با استفاده از باتری خودرو یا جا فندکی خودرو را دارا می باشد و موتور دستگاه نیز در این حالت کار میکند قابل به ذکر است دستگاه جوجه کشی این شرکت دارای بدنه گالوانیزه می باشد که نسبت به آلومینیوم در اتلاف انرژی گرمایشی خیلی برتر هستند در این بدنه ها از Glass wool استفاده می شود که جلوگیری از اتلاف انرژی می کند. این ماشین ها اصل بوده و با دارا بودن قیمت بسیار مناسب امکان جوجه کشی از تخم تمامی پرندگان و خزندگان را داراست قیمتی که این شرکت ارائه میدهد از شرکت های مشابه که در ایران فعالیت می کنند خیلی مناسب تر بوده و کیفیت بالا تری دارا می باشد همچنین شرکت ما در زمینه دستگا های پرکن فعالت های کرده و پرکن های سطلی و دیگی را به بازار روانه کرده این پرکن ها دارای بدنه ی محکم و لاستیک های پرکن G.M می باشد که نسبت به لاستیک های ساخت ایران بهترین کیفیت را دارا می باشد .یکی از زمینه های که این شرکت فعالیت می کند پخش عمده رطوبت سنج , حرارت سنج , لاستیک پرکن , نطفه سنج , دستگاه بخار ساز و طعات و سخت افزار های دستگاه های جوجه کشی و پرکن می باشد لاز به ذکر است کلیه محصولات که عرضه می شود جزو واردات شرکت کرچ نوین از آلمان بوده و دارای کیفیت مطرحی می باشد.

توجه: قیمت اجناس طبق ارز خارجی می باشد لذا مستدعی است قبل از سفارش کالا از قیمت روز به ریال این اجناس اطلاع حاصل نمایید.
با ارسال شماره فکس خود به شماره ۰۹۱۱۳۱۱۵۶۰۱ قیمت کلیه اجناس را دریافت نمایید.

نشاني شركت : مازندران , بابل , خيابان فرمانداري , 100 متربالاتر از پمپ بنزين كاسپين